Bratislava: 02-5262 2611

Northeastern University London

Northeastern University London

Northeastern University London (NU London) sa nachádza priamo na prahu rušnej centrálnej obchodnej štvrte, ktorá je globálnym centrom obchodu a podnikania. Je domovom mnohých prestížnych inštitúcií vrátane burzy cenných papierov a Bank of England a rozmanitých priemyselných odvetví, napr. finančníctva, práva, kultúrneho a kreatívneho sektora, technologických spoločností, start-upov a scale-upov. Ponoríte sa do inšpiratívneho mesta, ktoré ponúka vzrušujúce príležitosti na nadväzovanie kontaktov a získavanie pracovných skúseností a stáží bez ohľadu na to, akú cestu si vyberiete. 

Úplne nový, najmodernejší kampus je priestorom ako žiadny iný a nachádza sa na brehu rieky Temža v historických dokoch St Katharine, len pár minút chôdze od ikonického londýnskeho Toweru a mostu Tower Bridge. Kampus má nádherný výhľad na rieku s terasami a otvorenými plochami, je obklopený desiatkami reštaurácií, kaviarní, barov a rekreačným prístavom a je súčasťou dynamickej a pulzujúcej štvrte na pobreží. Londýn získal od spoločnosti QS, popredného svetového poskytovateľa služieb, analýz a informácií pre globálny sektor vysokoškolského vzdelávania, ocenenie najlepšieho študentského mesta na svete pre rok 2024.

Interdisciplinárne a zážitkové študijné programy NU London vás vybavia veľmi žiadanými zručnosťami, ktoré umožňujú riešenia reálnych výziev, ako aj rozvíjajú dynamické myslenie naprieč disciplínami, čo znamená, že ste pripravení ovplyvňovať dianie hneď po ukončení štúdia. Jadrom výučby na Northeast University London je zážitkové učenie, pri ktorom sa mesto Londýn stáva rozšírením učebne. Výučba spája životné skúsenosti s akademickým štúdiom a tým oživuje váš študijný program. Mesto, v ktorom sa kultúrne dedičstvo prelína s najmodernejšími inováciami, vás bude inšpirovať špičkovými výskumnými ústavmi, renomovanými knižnicami a archívmi, pulzujúcimi galériami, divadlami svetovej úrovne, múzeami a kultúrnymi inštitúciami a inovatívnymi priestormi, kde sa stretávajú vizionári, podnikatelia a voľnomyšlienkari podnecujúci inovácie, ktoré menia svet. 

Po absolvovaní bakalárskeho štúdia v Spojenom kráľovstve za tri roky máte možnosť študovať štvrtý rok v USA a ukončiť štúdium s americkým bakalárskym titulom v rovnakom odbore, alebo si môžete vybrať zrýchlené magisterské štúdium v USA.

ŠTUDIJNÉ ODBORY

Bakalárske štúdium: 
BSc (Hons) Business
BSc (Hons) Data Science
BSc (Hons) Economics
BA (Hons) English
BA (Hons) History
LLB (Hones) Law
BA (Hons) Philosophy
BSc (Hons) Politics & International Relations
BA (Hons) Psychology
BSc (Hons) Computer Science & Business
BSc (Hons) Politics & Data Science 
BSc (Hons) Philosophy & Computer Science

Magisterské štúdium: 
MSc Artificial Intelligence & Computer Science
MSc Artificial Intelligence & Data Analytics
MSc Artificial Intelligence & Ethics
MSc Artificial Intelligence & Technology Leadership
MA Contemporary Creative Writing
MSc Digital Politics & Sustainable Development
MSc Global Investment Banking
MA Philosophy & Artificial Intelligence

PODMIENKY PRIJATIA

Podrobné informácie vám radi poskytneme na vyžiadanie. Kontaktujte InterStudy na univerzity@interstudy.sk alebo na tel. č. 02-52 62 2611. 

Ohlasy študentov na túto univerzitu
 
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk