Bratislava: 02-5262 2611

Vysokoškolské štúdium v zahraničí - O nás

O nás

InterStudy má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti medzinárodného vzdelávania. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1998. Po skúsenostiach so zabezpečovaním stredoškolských a jazykových pobytov v zahraničí sme sa v roku 2004, po vstupe našej krajiny do Európskej únie, ako jediná agentúra stali reprezentantom viacerých európskych štátnych univerzít pre Slovenskú republiku. S našou pomocou už nastúpilo na zahraničné univerzity viac ako dvetisíc slovenských študentov, mnohí z nich sú už držiteľmi univerzitného diplomu. „Naši“ absolventi nachádzajú uplatnenie v rôznych krajinách sveta.

InterStudy má najširšiu ponuku z agentúr pôsobiacich v SR. Sme oficiálnym a priamym zastúpením vyše 50 zahraničných štátnych univerzít i niekoľkých súkromných vzdelávacích inštitúcií a ponuku partnerských inštitúcií každoročne rozširujeme. InterStudy spolupracuje s britskými univerzitami už takmer 20 rokov a je jedinou agentúrou v SR, ktorá je priamym zastúpením všetkých svojich partnerských univerzít, a nie pobočkou iných východoeurópskych agentúr. 

Využite naše bohaté skúsenosti, profesionálne poradenstvo a servis počas celého prijímacieho procesu. Poradíme Vám pri výbere školy a orientácii v širokej škále študijných odborov na všetkých stupňoch štúdia. Pomôžeme Vám pri príprave prihlášky a všetkých potrebných dokumentov, pri vybavovaní ubytovania, a oboznámime Vás s možnosťami financovania. Celú komunikáciu budete môcť realizovať iba s našou agentúrou, čo Vám ušetrí množstvo času a nákladov. Všetky potrebné informácie a pokyny obdržíte v slovenčine.

Vďaka našej spolupráci s vybranými univerzitami sme spoločne vypracovali zjednodušený prijímací proces, ktorý zohľadňuje situáciu a potreby slovenských študentov. A to najpodstatnejšie: študenti, ktorí nemajú medzinárodný certifikát z angličtiny požadovaný k prijatiu na univerzitu, majú možnosť absolvovať inštitucionálne testy z anglického jazyka priamo v kancelárii či na podujatiach InterStudy na Slovensku, čím ušetria nielen čas, ale aj finančné prostriedky. 

Úlohou tímu kvalifikovaných, schopných a priateľských poradcov InterStudy je zjednodušiť a urýchliť celý proces Vášho prijatia na štúdium.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk