Vysokoškolské štúdium v zahraničí - O nás

O nás

InterStudy má už 18 rokov skúseností v oblasti medzinárodného vzdelávania. Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1998. Po skúsenostiach so zabezpečovaním stredoškolských a jazykových pobytov v zahraničí sme sa v roku 2004, po vstupe našej krajiny do Európskej únie, ako jediná agentúra stali reprezentantom viacerých európskych štátnych univerzít pre Slovenskú republiku. S našou pomocou už nastúpilo na zahraničné univerzity viac ako dvetisíc slovenských študentov, mnohí z nich sú už držiteľmi univerzitného diplomu. „Naši“ absolventi nachádzajú uplatnenie v rôznych krajinách sveta.

InterStudy má najširšiu ponuku z agentúr pôsobiacich v SR. Sme oficiálnym a priamym zastúpením vyše 30 zahraničných štátnych univerzít i niekoľkých súkromných vzdelávacích inštitúcií a ponuku partnerských inštitúcií každoročne rozširujeme. InterStudy spolupracuje s britskými univerzitami už 12 rokov a je jedinou agentúrou v SR, ktorá je priamym zastúpením všetkých svojich partnerských univerzít, a nie pobočkou iných východoeurópskych agentúr.

Využite naše bohaté skúsenosti, profesionálne poradenstvo a servis počas celého prijímacieho procesu. Poradíme Vám pri výbere školy a orientácii v širokej škále študijných odborov na všetkých stupňoch štúdia. Pomôžeme Vám pri príprave prihlášky a všetkých potrebných dokumentov, pri vybavovaní ubytovania, a oboznámime Vás s možnosťami financovania. Celú komunikáciu budete môcť realizovať iba s našou agentúrou, čo Vám ušetrí množstvo času a nákladov. Všetky potrebné informácie a pokyny obdržíte v slovenčine.

Vďaka našej spolupráci s vybranými univerzitami sme spoločne vypracovali zjednodušený prijímací proces, ktorý zohľadňuje situáciu a potreby slovenských študentov. A to najpodstatnejšie: študenti, ktorí nemajú medzinárodný certifikát z angličtiny požadovaný k prijatiu na univerzitu, majú možnosť absolvovať inštitucionálne testy z anglického jazyka priamo v kancelárii či na podujatiach InterStudy na Slovensku, čím ušetria nielen čas, ale aj finančné prostriedky.

Úlohou tímu kvalifikovaných, schopných a priateľských poradcov InterStudy je zjednodušiť a urýchliť celý proces Vášho prijatia na štúdium.