Bratislava: 02-5262 2611

Japonsko

VYSOKOŠKOLSKÉ ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ, JAPONSKO

Japonsko, krajina vychádzajúceho slnka, kde sa spája tradičná kultúra s najmodernejšou technológiou. S vysokou životnou úrovňou je úzko spätá aj vysoká úroveň vzdelávania, Japonci na ňu kladú dôraz od prvých rokov, až po vysokoškolské štúdium. Aj preto japonské univerzity dosahujú vysoké hodnotenia v medzinárodných rebríčkoch. Vysokoškolské štúdium je navyše cenovo dostupnejšie ako porovnateľné študijné programy v USA alebo Kanade, a - s výnimkou hlavného mesta Tokia - sú aj životné náklady zvládnuteľné. V posledných rokoch Japonsko otvára svoje brány aj pre študentov zo zahraničia. S klesajúcim podielom mladých ľudí v japonskej populácii sa pôvodne uzavretá spoločnosť čoraz viac globalizuje a pribúdajú aj možnosti štúdia v anglickom jazyku. Japonsko je navyše jednou z najbezpečnejších krajín sveta. Preto ak Vás láka štúdium v krajine s fascinujúcou kultúrou, nádhernou prírodou a kvalitným vzdelávacím systémom, Japonsko určite stojí za zváženie.

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk