Bratislava: 02-5262 2611

BIMM University

BIMM University - Logo BIMM University

BIMM University je trochu odlišný druh univerzity. Je moderná, inovatívna a svojich študentov hudbu nielen vyučuje, ale zároveň ich učí, ako z hudby vyťažiť čo najviac. Každý rok BIMM University pomáha veľkému počtu študentov presadiť sa ako profesionáli v hudobnom priemysle a začať svoju kariéru v rámci zvolenej oblasti. BIMM University je najväčší a vedúci poskytovateľ hudobného vzdelania vo Veľkej Británii a Európe. S kampusmi v 8 mestách, kde je hudba to, na čom najviac záleží - Londýn, Berlín, Hamburg, Brighton, Birmingham, Bristol, Manchester a Dublin, BIMM University ponúka svojim študentom nielen kvalitné vzdelávanie, ale aj možnosť ponoriť sa priamo do srdca modernej a undergroundovej hudby. Ponúka im možnosť byť tam, kde je hudba produkovaná na každodennej báze. BIMM University ponúka celý rad príležitostí v rámci jeho školského programu vďaka jeho usporiadanej sieti kampusov a nespočetného množstva kontaktov, ktoré si vytvorila v priebehu rokov. Všetky kampusy sú skvelo technicky vybavené a pre študentov je k dispozícii najmodernejší softvér a hudobné nástroje od producentov, ktorí aktívne spolupracujú a podporujú BIMM University. Keďže väčšina odborov sa vyučuje na viacerých alebo aj všetkých kampusoch, študenti majú možnosť stráviť časť štúdia v UK a časť v Nemecku.

Každý týždeň sú organizované Masterclasses s medzinárodne uznávanými umelcami, pravidelne sa usporadúvajú koncerty na rôznych miestach, spolupracuje na úspešných festivaloch, a tiež BIMM University každý rok produkuje množstvo hudobných albumov, ktoré idú priamo do obchodov. Nie je teda prekvapujúce, že až 80 percent absolventov sa po skončení štúdia výhradne živí hudbou a 83 percent absolventov sa do 6 mesiacoch zamestná v hudobnom alebo kreatívnom priemysle.

Medzi úspešných absolventov patria úspešní umelci ako speváci George Ezra, James Bay, Ryan O' Shaugnessy, Tom Odell, Izzy Bizu, či indie kapela The Kooks. Taktiež aj textár Ed Drewett, ktorý má na konte hity pre Ollyho Mursa, Little Mix či One Direction, Ella Mai (víťazka Grammy a Billboard Music Awards), Luisa-Christie Walton-Stoev (Influencer Marketing Lead v Atlantic Records UK) alebo Natasha Bent (Paradigm Talent Agency a víťazka Agent of the Year 2018).

PODMIENKY PRIJATIA

Bakalárske štúdium
- maturita s priemerom do 3,5
- IELTS 6.0 ( minimálne skóre 5.5 z každej časti)
- talentová skúška

Bakalárske odbory:
BMus (Hons) Popular Music Performance (Guitar, Bass, Drums, Vocals, Keyboards)
BA (Hons) Electronic Music Production
BA (Hons) Music and Sound Production
BMus (Hons) Songwriting
BA (Hons) Music Business
BA (Hons) Event Management
BA (Hons) Music Marketing, Media and Communication
BA (Hons) Popular Music Performance & Music Business
BA (Hons) Music Production & Music Business
BA (Hons) Songwriting & Music Business
BA (Hons) Popular Music Performance & Music Production
BMus (Hons) Popular Music Performance & Songwriting
BA (Hons) Songwriting & Music Production
BA (Hons) Music Business & Event Management
BA (Hons) Popular Music Performance & Event Management
BA (Hons) Filmmaking

Magisterské odbory:
MA Learning and Teaching in Creative Industries
MA Popular Music Practice

Ohlasy študentov na túto univerzitu

 
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk