Bratislava: 02-5262 2611
Košice: 0902 991 102

BIMM INSTITUTE

BIMM INSTITUTE - Logo BIMM INSTITUTE

Hudobný inštitút BIMM je trochu odlišný druh univerzity. Je moderný, inovatívny a svojich študentov hudbu nielen vyučuje, ale zároveň ich účí, ako z hudby vyťažiť čo najviac. Každý rok BIMM pomáha početnému množstvu študentov preukázať sa ako profesionáli v hudobnom priemysle a určiť začiatok svojej kariéry v rámci zvolenej oblasti. BIMM Institute je najväčší a vedúci poskytovateľ hudobného vzdelania vo Veľkej Británii a Európe. S kampusmi v 8-mich mestách, kde je hudba to, na čom najviac záleží - Londýn, Berlín, Hamburg, Brighton, Birmingham, Bristol, Manchester a Dublin, BIMM ponúka svojim študentom nielen kvalitné vzelávanie, ale aj možnosť ponoriť sa priamo do sdrca modernej a undergroundovej hudby. Ponúka im možnosť byť tam, kde je hudba produkovaná na každodennej báze. BIMM ponúka celý rad príležitostí v rámci jeho školského programu vďaka jeho usporiadanej sieti kampusov a nespočetného množstva známostí, ktoré si vytvoril v priebehu rokov. Všetky kamupsy sú skvele technicky vybavené a pre študentov je k dispozícii najmodernejší softvér a hudobné nástroje od producentov, ktorí aktívne spolupracujú a podporujú BIMM. Keďže väčšina odborov sa vyučuje na viacerých alebo aj všetkých kampusoch, študenti majú možnosť stráviť časť štúdia v UK a časť v Nemecku.

Každý týždeň sú organizované Masterclasses s medzinárodne uznávanými umelcami, pravidelne sa usporadúvajú koncerty na rôznych miestach, spolupracuje na úspešných festivaloch, a koniec koncov BIMM každý rok produkuje množstvo hudobných albumov, ktoré idú priamo do obchodov. Nie je teda prekvapujúce, že až 80 percent absolventov sa po skončení štúdia výhradne živí hudbou a 83 percent absolventov sa do 6 mesiacoch zamestná v hudobnom alebo kreatívnom priemysle.

Medzi úspešných absolventov absolventov patria  úspešný umelci ako speváci George Ezra, James Bay, Ryan O' Shaugnessy, Tom Odell, Izzy Bizu, či indie kapela The Kooks. Taktiež aj textár Ed Drewett, ktorý má na konte hity pre Ollyho Murs-a, Little Mix či One Direction, Ella Mai (víťazka Grammy a Billboard Music Awards), Luisa-Christie Walton-Stoev (Influencer Marketing Lead v Atlantic Records UK) alebo Natasha Bent (Paradigm Talent Agency a víťazka Agent of the Year 2018)..

PODMIENKY PRIJATIA

Bakalárske štúdium
- maturita s priemerom do 3,5
- IELTS 6.0 ( minimálne skóre 5.5 z každej časti)
- talentová skúška

Bakalárske odbory:
BMus (Hons) Popular Music Performance (Guitar, Bass, Drums, Vocals, Keyboards)
BA (Hons) Electronic Music Production
BA (Hons) Music and Sound Production
BMus (Hons) Songwriting
BA (Hons) Music Business
BA (Hons) Event Management
BA (Hons) Music Marketing, Media and Communication
BA (Hons) Popular Music Performance & Music Business
BA (Hons) Music Production & Music Business
BA (Hons) Songwriting & Music Business
BA (Hons) Popular Music Performance & Music Production
BMus (Hons) Popular Music Performance & Songwriting
BA (Hons) Songwriting & Music Production
BA (Hons) Music Business & Event Management
BA (Hons) Popular Music Performance & Event Management

Magisterské odbory:
MA Learning and Teaching in Creative Industries
MA Popular Music Practice

Ohlasy študentov na túto univerzitu
 
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk