Pre rodičov budúcich vysokoškolákov

Chystá sa Vaše dieťa na vysokú školu do zahraničia? Alebo práve zvažujete, či do toho máte ísť, alebo radšej nie? Zdá sa Vám, že si to Vaše dieťa predstavuje príliš jednoducho a obávate sa, že sú dôležité veci, o ktorých možno neviete, alebo sa nemáte s kým poradiť? InterStudy je tu aj pre Vás! V našom tíme sú nielen absolventi zahraničných univerzít, ale aj rodičia, ktorí majú pre Vás pochopenie. Môžete sa na nás obrátiť s Vašimi otázkami, pomôžeme Vám pripraviť sa na tento dôležitý krok v živote Vašej rodiny.

InterStudy pôsobí v oblasti štúdia v zahraničí už 25 rokov, so zahraničnými univerzitami spolupracujeme viac ako 15 rokov. Boli sme prvou agentúrou v SR, ktorá sa začala tejto činnosti venovať. Na vysokú školu do Veľkej Británie, Dánska a Holandska sme už pomohli tisíckam slovenských študentov. Naše bohaté skúsenosti sa snažíme zúročiť tak, aby sme našim študentom a rodičom poskytovali podporu, ktorú potrebujú.

S každou z našich partnerských inštitúcií spolupracujeme priamo, na rozdiel od niektorých iných agentúr nepôsobíme ako sprostredkovateľ pre iné zahraničné agentúry. Prácu so študentmi a s ich prihláškami u nás nemajú na starosti stážisti či študenti na praxi, ale konzultantky, ktoré sú u nás riadne zamestnané a zaškolené, pričom majú aj vlastnú skúsenosť so štúdiom v zahraničí. Pravidelne sa zúčastňujeme na medzinárodných konferenciách a podujatiach organizovaných našimi partnerskými univerzitami v zahraničí, pozývame na Slovensko pracovníkov a vyučujúcich zo zahraničných univerzít a vytvárame našim študentom príležitosť získať čo najviac informácií.

Veríme, že naša podpora pre Vás a pre Vašich tínedžerov, s ktorou môžete počítať počas celého procesu od výberu odboru, cez vybavovanie prihlášky a ostatných formalít, až po úspešný nástup na univerzitu (a v prípade potreby aj po nástupe), bude pre Vás nápomocná a poskytne skutočnú hodnotu za minimálne náklady, ktoré predstavujú naše administratívne poplatky.

Máte záujem o našu pomoc? Napíšte nám do kontaktného formulára či na univerzity@interstudy.sk, zavolajte na 02-5262 2611, alebo vyplňte predbežnú prihlášku online.

Nájdete nás na Gajovej 4 v Bratislave v pracovných dňoch od 09:00 do 17:00. Nie je nevyhnutné sa objednať vopred, avšak v čase, keď je náš vysokoškolský tím najviac zaneprázdnený (od októbra do marca), si môžete dohodnúť stretnutie, aby sme si na Vás vedeli vyhradiť dostatok času.