Podávanie prihlášok na september 2025

S blížiacim sa nástupom do maturitného ročníka nastal čas zamerať sa na svoju budúcnosť a zvážiť všetky možnosti ďalšieho štúdia. Napíš nám a zisti, čo a kde môžeš študovať, a hlavne čo všetko budeš potrebovať na prijatie, nech si podľa toho prispôsobíš rozvrh a zoznam maturitných predmetov. Nech už ťa baví čokoľvek, na našich partnerských univerzitách nájdeš to, čo hľadáš. Prihlášku do Holandska môžeme za teba odoslať už v októbri, fínsky a belgický prihlasovací portál sa otvára v novembri!

Prečo si vybrať štúdium v zahraničí?

• Globálne uznanie: Študijné odbory ponúkajú medzinárodné príležitosti a stáže, čím ťa pripravia na cestu k vysnívanej kariére v ktorejkoľvek krajine.
  • Kvalitné vzdelávanie: Odborní pedagógovia, najmodernejšie zariadenia a komplexné učebné osnovy zabezpečujú vysokú kvalitu vzdelávania.
  • Finančne dostupné štúdium: Naše partnerské univerzity ponúkajú bezplatné alebo finančne dostupné štúdium s možnosťou dostať finančný príspevok.
  • Štúdium zamerané na prax: Už sa nemusíš iba učiť frázy naspamäť. Prihlás sa na univerzitu aplikovaných vied, vďaka ktorej budeš vybavený/á praktickými zručnosťami už po ukončení štúdia.
  • Vytváranie kontaktov: Vytvor si pevnú sieť priateľov a odborníkov a nadviaž kontakty po celom svete.
  • Kultúrne obohatenie: Spoznaj rôzne kultúry, jazyky a tradície a rozšír si tak svoj rozhľad a interkultúrne kompetencie.

InterStudy ti poskytne prehľad, aby si sa zorientoval/a v množstve informácií o štúdiu v zahraničí, a preberieme čo ťa baví, aby sme našli pre teba ten správny odbor. Obráť sa na nás čím skôr a zisti, aké sú podmienky prijatia a ako vyzerá proces vybavovania.

Dohodni si konzultáciu alebo vyplň predbežnú prihlášku

e-mail: univerzity@interstudy.sk

tel.: 02 - 5262 2611