Bratislava: 02-5262 2611

Haarlem Campus

Haarlem Campus

Súkromná vysoká škol Haarlem Campus je spoločným projektom nemeckej skupiny súkromných univerzít SRH a univerzity aplikovaných vied zvanej Global School of Entrepreneurship. Desaťročia skúseností vo vzdelávaní, výskume a transfere vedomostí boli základom pri vytváraní akademických programov, ktorých cieľom je poskytnúť najlepšiu možnú prípravu na prácu vo zvolenej oblasti. 

V procese výučby majú študenti dostatok priestoru na experimentovanie, pričom sa kladie dôraz na nadviazanie úzkej spolupráce medzi študentmi a učiteľmi. Tento študijný prístup vás naučí myslieť kreatívne a kriticky a zaistí, že svoje praktické znalosti budete môcť uplatniť už pri nástupe do prvého zamestnania, čo vás zatraktívni na trhu práce.

Prečo si vybrať štúdium na Haarlem Campus?
• Interdisciplinárny prístup a získavanie prakticky orientovaných znalostí a zručností
• Projektová práca v malých skupinách a rôznorodosť foriem skúšok (od typickej skúšky až po učebný denník) 
• Získate nielen odborné znalosti a metódy, ale budete pravidelne zlepšovať aj svoje osobné a sociálne kompetencie
• Získate individuálny koučing a kompetentné poradenstvo
• Počas celého štúdia budete dostávať priebežnú spätnú väzbu o výkonnosti a dostanete všestrannú podporu vášho lektora.

Sídlom kampusu je plne zrekonštruovaná budova známa pod názvom Kupola, ktorá bola pôvodne postavená ako väznica. V dnešnej podobe ponúka jedinečný moderný priestor pre štúdium s modernými učebňami s presklenými priečkami, študovňami pre individuálne štúdium alebo pre malé skupiny a s priestormi pre prácu na projektoch. Na prízemí očakáva študentov kaviareň a kino. Budova zároveň slúži ako vzdelávacie a kultúrne centrum, ktoré využívajú a podporujú mnohé regionálne firmy.

Hneď vedľa školskej budovy je novopostavený internát s 250 plne zariadenými izbami, každá s vlastnou kúpeľňou a kuchynským kútom. 

Haarlem
Haarlem sa nachádza na západ od mesta Amsterdam. S počtom obyvateľov okolo 165 000 je to veľké mesto so všetkými zariadeniami, ktoré by ste mohli očakávať. Je to tiež jedna z príjemnejších lokalít, čo sa týka dostupnosti študentského bývania. Haarlem je hlavným mestom provincie Severné Holandsko a má nádherné historické centrum s mnohými obchodmi, jedinečnými múzeami a vynikajúcimi reštauráciami. Nachádza sa len kúsok od pláží Bloemendaal a Zandvoort aan Zee. Toto pôvabné mesto je historickým centrom oblasti pestovania tulipánových cibuliek a z tohto dôvodu nesie prezývku „Bloemenstad“ (Mesto kvetov). V Haarleme sa po celý rok koná množstvo kultúrnych podujatí a koncertov.

Podmienky prijatia
- Stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Maturita z angličtiny na úrovni B2 z gymnázia, z odborných škôl IELTS 6.0 alebo ekvivalent

Školné:  6 750/rok
Približne tretinu tejto sumy môžete financovať študentskou pôžičkou. O pôžičku môžete zažiadať po príchode do Holandska.

Študijné odbory - 4-ročné bakalárske štúdium

Business Psychology
Láka ťa pracovať v oblasti medzinárodného biznisu a zaujíma ťa ľudské správanie? Potom je tento odbor ten pravý! Štúdiom tohto programu získate vedomosti potrebné na budovanie obchodnej kompetencie a znalosť v oblastiach psychológie relevantných pre pôsobenie v podnikateľskom prostredí.

Creative Media
Počas štúdia sa zoznámite s výrobou, marketingom a distribúciou mediálneho a komunikačného obsahu a aplikácií.

Digital Transformation Management
Študijný program s cieľom poskytnúť vám pochopenie základného vývoja v oblasti obchodnej informatiky a dátových vied.

Študijný odbor Master štúdium - 3 semestre:

Applied Sustainability Management
 

Ohlasy študentov na túto univerzitu
 
Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk