Bratislava: 02-5262 2611

Webinár holandskej The Hague University 1. decembra

Holandsko je po Brexite najžiadanejšou krajinou pre vysokoškoslké štúdium v zahraničí. Pridajte sa na náš webinár a zistite, aké príležitosti vám ponúka jedna z najväčších holandských vysokých škôl, kde študujú a vyštudovali stovky slovenských študentov.

Webinár, ktorý sa uskutoční 1. decembra o 16:00, organizujeme v spolupráci s pracovníkom medzinárodného oddelenia univerzity, ktoré má na starosti zahraničných študentov.

Maturanti a záujemcovia o štúdium získajú veľa informácií o univerzite, jej vybavení, o ubytovaní, študentskom živote v Hágu, príležitostí pre stáže, ako aj o možnostiach uplatnenia po skončení štúdia. V rámci podujatia budú mať študenti príležitosť konzultovať s pracovníkom univerzity ako aj s poradkyňami InterStudy, ktoré študentom pomáhajú s prihlasovacím procesom.

Účasť na webinári je bezplatná. Zaregistrovať sa môžete na tomto linku

Tešíme sa na Vašu účasť!

univerzity@interstudy.sk