Bratislava: 02-5262 2611

Aktuality a novinky
Webinár holandskej The Hague University 1. decembra

Holandsko je po Brexite najžiadanejšou krajinou pre vysokoškoslké štúdium v zahraničí. Pridajte sa na náš webinár a zistite, aké príležitosti vám ponúka jedna z najväčších holandských vysokých škôl, kde študujú a vyštudovali stovky slovenských študentov.

Webinár, ktorý sa uskutoční 1. decembra o 16:00, organizujeme v spolupráci s pracovníkom medzinárodného oddelenia univerzity, ktoré má na starosti zahraničných študentov.

Maturanti a záujemcovia o štúdium získajú veľa informácií o univerzite, jej vybavení, o ubytovaní, študentskom živote v Hágu, príležitostí pre stáže, ako aj o možnostiach uplatnenia po skončení štúdia. V rámci podujatia budú mať študenti príležitosť konzultovať s pracovníkom univerzity ako aj s poradkyňami InterStudy, ktoré študentom pomáhajú s prihlasovacím procesom. 

Účasť na webinári je bezplatná. Zaregistrovať sa môžete na tomto linku

Tešíme sa na Vašu účasť! 

univerzity@interstudy.sk

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk