Bratislava: 02-5262 2611

VŠ štúdium v zahraničí od septembra 2022 - webináre v júni

Webináre pre maturantov, ktorí ešte nemajú zabezpečené miesto na vysokej škole, alebo ešte hľadajú lepšiu alternatívu. V utorok 21. júna a vo štrtok 23. júna o 10:00. Linky na registráciu nižšie.

Na webinároch sa dozviete o finančne dostupných možnostiach štúdia na zahraničných univerzitách, na ktoré sa ešte môžete prihlásiť. S pomcou InterStudy to bude jednoduché!

Všeobecný webinár - prehľad možností:
utorok 21. júna o 10:00. Registrácia online tu

Saxion University of Applied Sciences (Holandsko):
štvrtok 23. júna o 10:00 Registrácia online tu

Tešíme sa na vašu účasť! :)

Tím InterStudy
univerzity@interstudy.sk