Bratislava: 02-5262 2611

The Hague University: webinár pre maturantov 2023

Vzhľadom na veľký záujem o štúdium v Holandsku pripravujeme pre maturantov 2023 online informačné podujatie, ktoré sa uskutoční 16. júna o 16:15. Viac informácií nižšie.

The Hague University of Applied Sciences je dlhodobo najpopulárnejšou z našich holandských partnerských univerzít. Vzhľadom na zvýšený záujem o štúdium v Holandsku a očakávaný vysoký počet uchádzačov v nasledujúcom školskom roku ponúkame budúcoročným maturantom možnosť informovať sa o štúdiu v Holandsku už teraz, aby sa vedeli včas rozhodnúť o výbere študijného odboru a začať pracovať na prihláške na štúdium.

Na webinár, ktorý sa uskutoční 16. júna o 16:15, sa môžete prihlásiť tu

Gajova 4 (5. poschodie)