The Hague University (Holandsko) koncom januára v Košiciach a Bratislave

Pozývame vás na informačné podujatie o VŠ štúdiu v Holandsku, na ktorom sa vám predsatví jedna z najúspešnejších holandských vysokých škôl. Kde je lepšie študovať napr. Európske štúdiá, Európske a medzinárodné právo, Medzinárodný obchod či Medzinárodný komunikačný manažment, ako v Hágu, ktorý je sídlom takmer 150 svetových organizácií? Príďte na prednášku o štúdiu v Holandsku 30. januára do Košíc, alebo 31. januára do Bratislavy. Pre viac info kliknite na nadpis.

Holandsko sa zaradilo medzi najzaujímavejšie cieľové krajiny pre štúdium v zahraničí, o čom svedčí rekordný nárast zahraničných študentov na holandských univerzitách v tomto školskom roku. Štúdium v Holandsku je výhodné aj pre Slovákov, keďže školné je pomerne nízke, a študenti majú naviac nárok na štátnu študentskú pôžičku.  Možnosť práce popri štúdiu a získania štátnej finančnej podpory vo forme grantu ďalej zvyšuje atraktivitu tejto krajiny.

The Hague University of Applied Sciences je moderná vysoká škola s 26.000 študentmi. Jej hlavný kampus sa nachádza v Hágu, ktorý ponúka vynikajúce príležitosti pre študentov na stáže a prax v rôznych medzinárodných inštitúciách či firmách. Na podujatí sa môžete osobne stretnúť  priamo s pracovníkom Hague University of Applied Sciences, ktorý bude informovať slovenských záujemcov o ponuke študijných odborov vyučovaných v angličtine, o podmienkach prijatia, možnosti financovania štúdia  študentskou pôžičkou a všeobecne o študentskom živote v meste Haag a v Holandsku. Dozviete sa celý rad užitočných informácií, ktoré Vám môžu pomôcť v rozhodovaní o Vašom ďalšom štúdiu.

Informačné podujatia sa uskutočnia:

v Košiciach: v stredu 30. januára15:00 v Košiciach (registrácia tu)
v Bratislave: vo štvrtok 31. januára14:00 (registrácia tu) a o 16:00 (registrácia tu).

Ak sa chcete na zúčastniť, prihláste sa on-line na vyššie uvedených linkoch. O mieste konania podujatia budú všetci registrovaní záujemcovia informovaní prostredníctvom e-mailu. Účasť je bezplatná a nezáväzná, vítaní sú študenti i rodičia! :)

Tešíme sa na vás!

Pre bližšie informácie kontaktujte InterStudy na 02-5262 2611.