Bratislava: 02-5262 2611

Štúdium v Belgicku – webinár 16. februára

Milí maturanti a (budúci) bakalári, ak hľadáte finančne dostupné štúdium na kvalitnej univerzite v rámci Európy, zúčastnite sa na našom webinári v spolupráci s našou belgickou partnerskou univerzitou Vrije Universiteit Brussel (VUB). V angličtine tu môžete študovať spoločenské vedy, business a lingvistiku v kombinácii s literárnymi štúdiami na bakalárskom stupni, a vyše 30 odborov na magisterskom stupni. Viac informácií a link na registráciu nižšie.

Využite príležitosť študovať na poprednej štátnej univerzite v „hlavnom meste“ Európskej únie, kde za štúdium zaplatíte len 1 100 eur/rok. Pre maturantov, ktorí sa zaujímajú o spoločenskovedné odbory - sociológia, politika, komunikácia, lingvistika, literárne štúdiá - alebo business, je VUB najlepšou voľbou pre štúdium za hranicami SR/ČR. Absolventi bakalárskeho štúdia majú na výber 30 magisterských odborov – spoločenské vedy, business, manažment, komunikácia (médiá, žurnalistika), politológia, chémia, biológia, fyzika, astronómia, IT, urbanistika, inžinierske odbory (biomedicína, poľnohospodárstvo, stavebné inžinierstvo a ďalšie), pedagogika, lingvistika, literatúra, filozofia, medzinárodné a európske právo.

Na univerzite vás očakáva výborne vybavený kampus so všetkými zariadeniami, ktoré ako študent potrebuje, vrátane športových zariadení a zdravotného strediska, ako aj univerzitných internátov.

Na webinár, ktorý bude prebiehať vo štvrtok 16. februára od 16:00, sa môžete zaregistrovať tu

Univerzitu vám predstaví pracovníčka medzinárodného oddelenia, ktorá rada odpovie aj na vaše otázky. O svojich skúsenostiach so štúdiom a životom v Belgicku vám porozpráva naša slovenská študentka.

Tešíme sa na stretnutie na webinári! V prípade otázok píšte na univerzity@interstudy.sk.

Gajova 4 (5. poschodie)