Štúdium na univerzite v Belgicku - webinár

Milí maturanti, keďže Belgicko je zatiaľ menej známou, avšak veľmi atraktívnou a výhodnou voľbou pre vysokoškolské štúdium, pripravili sme pre vás ďalší webinár, ktorý bude 19. mája o 16:00. Viac info nižšie.

Ak sa zaujímate o spoločenskovedné odbory (sociológia, politika, komunikácia) alebo business, naša bruselská partnerská univerzita môže byť pre vás vynikajúcou voľbou. Popredná univerzita v "hlavnom meste" Európskej únie s rozsiahlym kampusom, možnosť štúdia v angličtine, a to za školné necelých 1000 eur ročne!

Na webinár, ktorý bude 19. mája od 16:00, sa môžete zaregistrovať tu
Univerzitu vám predstaví pracovníčka medzinárodného oddelenia, ktorá rada odpovie aj na vaše otázky. S prihlasovacím procesom vás oboznámi tím InterStudy.

Stále prijímame prihlášky na štúdium od septembra 2021. Ak sa chcete uchádzať aj o ubytovanie v univerzitných internátoch, musíme vašu prihlášku odoslať do 1. mája. Kontaktujte nás na univerzity@interstudy.sk. Ak tento termín nestíhate, stále sa môžete prihlásiť na štúdium a využiť iné možnosti ubytovania, o ktorých vás budeme informovať v rámci prihlasovacieho procesu.

Tešíme sa na stretnutie na webinári!

Tím InterStudy