Bratislava: 02-5262 2611
Košice: 0902 991 102

Aktuality a novinky
Štúdium na univerzite v Belgicku - webinár

Milí maturanti, keďže Belgicko je zatiaľ menej známou, avšak veľmi atraktívnou a výhodnou voľbou pre vysokoškolské štúdium, pripravili sme pre vás ďalší webinár, ktorý bude 19. mája o 16:00. Viac info nižšie.

Ak sa zaujímate o spoločenskovedné odbory (sociológia, politika, komunikácia) alebo business, naša bruselská partnerská univerzita môže byť pre vás vynikajúcou voľbou. Popredná univerzita v "hlavnom meste" Európskej únie s rozsiahlym kampusom, možnosť štúdia v angličtine, a to za školné necelých 1000 eur ročne!

Na webinár, ktorý bude 19. mája od 16:00, sa môžete zaregistrovať tu
Univerzitu vám predstaví pracovníčka medzinárodného oddelenia, ktorá rada odpovie aj na vaše otázky. S prihlasovacím procesom vás oboznámi tím InterStudy. 

Stále prijímame prihlášky na štúdium od septembra 2021. Ak sa chcete uchádzať aj o ubytovanie v univerzitných internátoch, musíme vašu prihlášku odoslať do 1. mája. Kontaktujte nás na univerzity@interstudy.sk. Ak tento termín nestíhate, stále sa môžete prihlásiť na štúdium a využiť iné možnosti ubytovania, o ktorých vás budeme informovať v rámci prihlasovacieho procesu. 

Tešíme sa na stretnutie na webinári! 

Tím InterStudy

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk