Sme tu pre vás! Pozrite si naše aktuálne konzultačné hodiny

Milí študenti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vás, žiaľ, nemôžeme osobne prijať v našej kancelárii. Sme vám však k dispozícii cez e-mail, video-hovory a telefonáty. Pozrite si možnosti, ako sa s nami spojiť. Tešíme sa na Vás!

Počas lockdownu sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 09:00 do 17:30. Môžete nás kontaktovať:

telefonicky na č. 0911-457 906
e-mailom: univerzity@interstudy.sk

Chcete, aby sme vám zavolali? Dohodnite si termín pre telefonickú konzultáciu cez online-fomulár.

Dúfame, že sa situácia čoskoro zlepší, a my vás budeme môcť opäť osobne privítať v našej kancelárii.

Bez vás je u nás také nezvyčajné ticho – chýbate nám! :)

Tím InterStudy
info1@interstudy.sk, univerzity@interstudy.sk