Školné na bakalárskych odboroch v Holandsku znížené na polovicu!

Pre všetkých záujemcov o štúdium máme skvelé správy. Holandská vláda schválila zníženie školného v prvom ročníku bakalárskeho štúdia z pôvodných 2 060€ na iba 1 030€!

V najbližšom čase bude taktiež známe, či znížené školné bude platiť aj na ďalšie roky štúdia.

Prihlášky na september 2018 ešte akceptujú tieto univerzity:

Hague University of Applied Sciences – deadline 31. mája (deadline predĺžený ak je doložený motivačný list)
Saxion University of Applied Sciences – deadline 1. júla
InHolland University of Applied Sciences – deadline 1. augusta
Hanze University of Applied Sciences – deadline 15. augusta
Fontys University of Applied Sciences – deadline 15. augusta

Vďaka kvalitnému štúdiu zameranému na praktickú výučbu, možnosti brigádovať a pritom získať štipendium na životné náklady a nízkemu školnému sa Holandsko stáva čoraz častejšou voľbou aj pre slovenských študentov.

Niektoré odbory môžu mať skorší deadline na prihlášky. V prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom bližšieho postupu, s prihláškou radi pomôžeme aj Vám!