Seminár o štúdiu v Holandsku 30. 4. v Bratislave

Viete, že na holandské vysoké školy sa hlási stále viac zahraničných študentov, vrátane Slovákov? Nízke školné (za 1. ročník dokonca znížené na polovicu!), možnosť študentskej pôžičky a finančnej podpory, zaujímavá ponuka odborov vyučovaných v angličtine – Holandsko určite stojí za zváženie! Deadline na podanie prihlášok sa blíži, tak príďte na náš bezplatný seminár. Pre viac info a registráciu kliknite na nadpis.

Ak chcete študovať v zahraničí a hľadáte krajinu, ktorá nie je veľmi ďaleko, kde štúdium nie je veľmi drahé, životné náklady nie sú veľmi vysoké, a kde sú kvalitné školy a skvelý študentský život, príďte na našu besedu o štúdiu v Holandsku! Predstavíme vám jednotlivé univerzity a vysoké školy, a dozviete sa veľa užitočných informácií.

Kedy/Kde?

v utorok 30. apríla o 15:30
v Informačnom centre InterStudy na Grösslingovej 45 v Bratislave

Vstup voľný na základe on-line registrácie

Pozor! Na niektoré inštitúcie (napr. na prestížnu University of Groningen) je deadline už 1. mája, preto je teraz najvyšší čas podať si prihlášku.

Ako na to?

Pozrite si širokú ponuku študijných odborov na našich partnerských univerzitách v Holandsku a vyplňte on-line PREDBEŽNÚ PRIHLÁŠKU, a ďalej sa už o vás postaráme. Ak sa potrebujete s výberom vhodného študijného odboru najprv poradiť, obráťte sa na nás.

V prípade otázok nás kontaktujte

mailom: info@interstudy.sk
telefonicky: Bratislava: 02/52 62 26 12, Košice: 0902 99 11 02