Prihláste sa na britské univerzity cez InterStudy BEZPLATNE!

InterStudy je jedinou organizáciou v SR, ktorá je oficiálnym priamym zastúpením desiatok britských štátnych univerzít, bez ďalšieho sprostredkovateľa. Prihlášku na naše britské partnerské univerzity si môžete u nás podať úplne bezplatne! Naši poradcovia sú vám k dispozícii v Bratislave a v Košiciach. Spoľahnite sa na naše 12-ročné skúsenosti v priamej spolupráci s britskými univerzitami.

Vy viete čo (alebo ak neviete, poradíme), my zase vieme ako. Od prvého rozhodnutia pre štúdium v zahraničí k prvej prednáške na univerzite vedie dlhá cesta. InterStudy je tu pre Vás, aby sme Vám túto cestu za kvalitným vzdelaním čo najviac uľahčili.

Ak sa prihlásite na britské partnerské univerzity InterStudy, budete môcť všetky naše služby počas celého prihlasovacieho procesu až po váš nástup na univerzitu využívať úplne bezplatne!

Ak ste si vybrali univerzitu, ktorá vyžaduje odoslanie prihlášky prostredníctvom systému UCAS*, poplatok účtovaný týmto systémom môžete zaplatiť cez InterStudy:

prihláška na jeden odbor/univerzitu 18 GBP (21,00 EUR)
prihláška na viac odborov/univerzít 24 GBP (29,00 EUR)

* Priamu prihlášku (bez využitia systému UCAS) je možné podať na Canterbury Christ Church University, Middlesex University London, DeMontfort University, University of Derby, University of South Wales, University of Hertfordshire, Coventry University a University of Portsmouth.

Ako na to?

Vyberte si zo širokej ponuky bakalárskych odborov na našich partnerských univerzitách vo Veľkej Británii, vyplňte on-line PREDBEŽNÚ PRIHLÁŠKU, a ďalej sa už o vás postaráme. Ak sa potrebujete s výberom vhodného študijného odboru najprv poradiť, obráťte sa na nás.

Ponuka platí pre prihlášky na všetky britské partnerské univerzity InterStudy.

V prípade otázok nás kontaktujte

mailom: info@interstudy.sk
telefonicky: Bratislava: 02/ 52 62 26 11, 02/52 62 26 12, Košice: 0902 99 11 02