PREZENTÁCIE O ŠTÚDIU V DÁNSKU 4. a 6. FEBRUÁRA V KOŠICIACH A BRATISLAVE

Dánska VIA University College vás pozýva na informačné podujatia o bezplatnom štúdiu v Dánsku, ktoré sa uskutočnia 1. februárový týždeň v Bratislave a Košiciach. Nenechajte si ujsť poslednú príležitosť získať všetky dôležité informácie ešte pred uzávierkou prihlášok, ktorá je už 15. marca. Na podujatí sa stretnete nielen s vyučujúcim z VIA, ktorý už veľa rokov učí aj našich študentov, ale aj so súčasným študentom. Zároveň môžete absolvovať alebo sa prihlásiť na skúšku z angličtiny.

Bezplatné štúdium, študijné odbory s vynikajúcim uplatnením, výučba v angličtine - a to všetko v modernej krajine s vysokou životnou úrovňou.

Dánska VIA University College - najväčšia inštitúcia svojho druhu v Dánsku s 20 000 študentmi je zároveň jedna z najkvalitneších vysokých škôl, ktorá od roku 2005 poskytla vzdelanie už stovkám slovenských študentov. Jej úspešní absolventi nachádzajú uplatnenie v Dánsku i vo svete. V septembri 2019 nastúpilo na VIA viac ako 800 zahraničných študentov z 56 krajín sveta (vrátane SR).

Príďte na prezentáciu a zistite, ako si môžete splniť sen o vysokoškolskom štúdiu v zahraničí aj vy. Získate detailné informácie o študijných odboroch, o spôsobe výučby a hodnotenia na VŠ v Dánsku, o študentskom ubytovaní, pracovných príležitostiach popri štúdiu, možnosti získania štipendia, a o študentskom živote v Horsens a Aarhus. Okrem vyučujúceho a študenta z VIA vám bude k dispozícii aj tím poradcov InterStudy.

Prezentácie sa uskutočnia v týchto termínoch:

4. februára v Košiciach o 16:30  (registrácia tu)
6. februára v Bratislave o 15:00* (registrácia tu) a 17:00 (registrácia tu)

Na podujatiach sú vítaní maturanti, rodičia, a všetci záujemcovia o štúdium v Dánsku. Miesto konania bude oznámené všetkým registrovaným záujemcom prostredníctvom e-mailu. Skontrolujte si pre istotu aj priečinok s nevyžiadanou poštou (spam).

*Skúška z angličtiny
Záujemcovia, ktorí nemajú medzinárodný certifikát potrebný pre prijatie na štúdium, môžu po 1. prezentácii v Bratislave absolvovať inštitucionálnu skúšku z anglického jazyka. Pre študentiov ktorí už majú v InterStudy podanú prihlášku do Dánska, je skúška bezplatná, pre ostatných je spoplatnená € 20 (po podaní prihlášky bude uhradený poplatok odpočítaný z admin. poplatku). Prosíme študentov, ktorí by chceli skúšku vykonať, aby označili príslušné políčko v registračnom formulári.

V Košiciach sa  táto skúška bude dať absolvovať 22. januára, alebo v individuálne dohodnutom termíne.

InterStudynajdlhšie skúsenosti vo vybavovaní prihlášok do Dánska (16 rokov), najviac úspešne prijatých študentov (92%), a najnižšie poplatky v SR.

Tešíme sa na stretnutie!

InterStudy Bratislava: 02-5262 2611                         InterStudy Kosice: 0902 - 99 11 02
univerzity@interstudy.sk                                           kosice@interstudy.sk