Bratislava: 02-5262 2611
Košice: 0902 991 102

Aktuality a novinky
PREZENTÁCIE O ŠTÚDIU V DÁNSKU 4. a 5. FEBRUÁRA V KOŠICIACH A BRATISLAVE

PREZENTÁCIE O ŠTÚDIU V DÁNSKU 4. a 5. FEBRUÁRA V KOŠICIACH A BRATISLAVE

Už sa môžete registrovať na informačné podujatia o bezplatnom štúdiu v Dánsku, ktoré organizujeme v spolupráci s VIA University College prvý februárový týždeň. Nenechajte si ujsť poslednú príležitosť pred deadlineom dozvedieť sa čo najviac o štúdiu v Dánsku a príďte na prezentáciu, na ktorej sa môžete stretnúť nielen s vyučujúcim z VIA, ale aj s úspešnými slovenskými študentmi! Naviac môžete využiť možnosť absolvovať skúšku z angličtiny. Tešíme sa na vás 4. februára v Košiciach a 5. februára v Bratislave!

Bezplatné štúdium perspektívnych študijných odborov v angličtine, a to navyše v krajine s vysokou životnou úrovňou? Dánska VIA University College je najpopulárnejšia spomedzi našich dánskych partnerských inštitúcií, ktorá od roku 2005 poskytla vzdelanie už stovkám slovenských študentov. Jej úspešní absolventi nachádzajú uplatnenie v Dánsku i vo svete. Príďte na prezentáciu a zistite, ako si môžete splniť sen o vysokoškolskom štúdiu v zahraničí aj vy. Dozviete sa všetko potrebné o študijných odboroch vyučovaných v angličtine, o študentskom ubytovaní, o možnosti získania štipendia a práce popri štúdiu a o študentskom živote v Horsens priamo od zástupcu univerzity, a to všetko, len z iného pohľadu, aj od slovenských študentov VIA. Tím agentúry InterStudy, ktorá pomáha študentom dostať sa do Dánska už 14 rokov, bude pre Vaše otázky taktiež k dispozícii.

Prezentácie sa uskutočnia v týchto termínoch:

4. februára v Košiciach o 15:00  (registrácia tu)
5. februára v Bratislave o 15:00 (registrácia tu) a 17:00 (registrácia tu)

Na podujatiach sú vítaní maturanti, rodičia, a všetci záujemcovia o štúdium v Dánsku. Miesto konania bude oznámené všetkým registrovaným záujemcom prostredníctvom e-mailu. Skontrolujte si pre istotu aj priečinok s nevyžiadanou poštou (spam).

Záujemcovia, ktorí nemajú medzinárodný certifikát potrebný pre prijatie na štúdium, môžu po prezentácii v Bratislave absolvovať inštitucionálnu skúšku z anglického jazyka za poplatok € 20. Táto suma bude v prípade podania si prihlášky na VIA UC odpočítaná z administratívneho poplatku. V Košiciach sa  táto skúška bude dať absolvovať v individuálne dohodnutom termíne. Študenti, ktorí už majú na VIA University College podanú prihlášku, absolvujú skúšku z angličtiny zdarma. Prosíme študentov, ktorí by chceli skúšku vykonať, aby označili príslušné políčko v registračnom formulári.

Tešíme sa na stretnutie!

InterStudy - centrála                                           InterStudy Košice
Grösslingová 45                                                    Hviezdoslavova 7
811 05  Bratislava                                                   040 01  Košice
Tel: 02-5262 2611                                                    Tel.: 0902 - 99 11 02
info@interstudy.sk                                                 kosice@interstudy.sk

 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102

kosice@interstudy.sk