PREZENTÁCIE O ŠTÚDIU V DÁNSKU 4. a 5. FEBRUÁRA V KOŠICIACH A BRATISLAVE

Už sa môžete registrovať na informačné podujatia o bezplatnom štúdiu v Dánsku, ktoré organizujeme v spolupráci s VIA University College prvý februárový týždeň. Nenechajte si ujsť poslednú príležitosť pred deadlineom dozvedieť sa čo najviac o štúdiu v Dánsku a príďte na prezentáciu, na ktorej sa môžete stretnúť nielen s vyučujúcim z VIA, ale aj s úspešnými slovenskými študentmi! Naviac môžete využiť možnosť absolvovať skúšku z angličtiny. Tešíme sa na vás 4. februára v Košiciach a 5. februára v Bratislave!

Bezplatné štúdium perspektívnych študijných odborov v angličtine, a to navyše v krajine s vysokou životnou úrovňou? Dánska VIA University College je najpopulárnejšia spomedzi našich dánskych partnerských inštitúcií, ktorá od roku 2005 poskytla vzdelanie už stovkám slovenských študentov. Jej úspešní absolventi nachádzajú uplatnenie v Dánsku i vo svete. Príďte na prezentáciu a zistite, ako si môžete splniť sen o vysokoškolskom štúdiu v zahraničí aj vy. Dozviete sa všetko potrebné o študijných odboroch vyučovaných v angličtine, o študentskom ubytovaní, o možnosti získania štipendia a práce popri štúdiu a o študentskom živote v Horsens priamo od zástupcu univerzity, a to všetko, len z iného pohľadu, aj od slovenských študentov VIA. Tím agentúry InterStudy, ktorá pomáha študentom dostať sa do Dánska už 14 rokov, bude pre Vaše otázky taktiež k dispozícii.

Prezentácie sa uskutočnia v týchto termínoch:

4. februára v Košiciach o 15:00  (registrácia tu)
5. februára v Bratislave o 15:00 (registrácia tu) a 17:00 (registrácia tu)

Na podujatiach sú vítaní maturanti, rodičia, a všetci záujemcovia o štúdium v Dánsku. Miesto konania bude oznámené všetkým registrovaným záujemcom prostredníctvom e-mailu. Skontrolujte si pre istotu aj priečinok s nevyžiadanou poštou (spam).

Záujemcovia, ktorí nemajú medzinárodný certifikát potrebný pre prijatie na štúdium, môžu po prezentácii v Bratislave absolvovať inštitucionálnu skúšku z anglického jazyka za poplatok € 20. Táto suma bude v prípade podania si prihlášky na VIA UC odpočítaná z administratívneho poplatku. V Košiciach sa  táto skúška bude dať absolvovať v individuálne dohodnutom termíne. Študenti, ktorí už majú na VIA University College podanú prihlášku, absolvujú skúšku z angličtiny zdarma. Prosíme študentov, ktorí by chceli skúšku vykonať, aby označili príslušné políčko v registračnom formulári.

Tešíme sa na stretnutie!

InterStudy - centrála                                           InterStudy Košice
Grösslingová 45                                                    Hviezdoslavova 7
811 05  Bratislava                                                   040 01  Košice