Posledná šanca vyštudovať v Británii bez platenia školného!

Čakali sme to, no stále sme dúfali, že k tomu nedôjde... V školskom roku 2020-21 máte poslednú možnosť nastúpiť na britskú univerzitu a vyštudovať za výhodných pred-brexitových podmienok: školné rovnaké ako pre domácich študentov, hradené zo štátnej študentskej pôžičky. Ešte si môžete podať prihlášku....

Možnosť získať britské vysokoškolské vzdelanie bez platenia desiatok tisíc libier malo 17 „generácií“ slovenských maturantov. Ak si už zmaturoval či skončil bakalára, využi túto príležitosť. Čokoľvek chceš študovať (okrem medicíny), vieme ťa ešte dostať na britskú univerzitu!

CHCEM SA PORADIŤ

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ

Ak nám do pondelka pošleš maturitné vysvedčenie (stačí v slovenčine), motivačný list a jedno odporúčanie od učiteľa, môžeš si podať prihlášku až na 5 univerzít či odborov naraz. Ak to nestihneš, vyberieš si jednu univerzitu, ak by už nemali miesta, posúvame prihlášku na ďalšiu, kým nebudeš mať potvrdené miesto.

Koľko ťa bude stáť prihláška?
Len poplatok účtovaný systémom UCAS (30 eur – môžeš zaplatiť priamo do systému, alebo cez nás). Celú podporu a poradenstvo InterStudy máš zadarmo.

InterStudy je jediná slovenská konzultačná agentúra so 17-ročnými skúsenosťami v priamej spolupráci s britskými univerzitami. Môžeš sa na nás spoľahnúť, sme tu pre teba! :)

Tím InterStudy
info1@interstudy.sk, 02-5262 2611, 0911-457 906