Posledná možnosť hlásiť sa do Dánska s nástupom v septembri!

Dánske vysoké školy, VIA University College a International Business Academy (Kolding) stále akceptujú prihlášky na určité odbory na septembrový nástup. Pre zoznam odborov, klikni na nadpis.

Odbory, na ktoré sa môžeš hlásiť na september 2019:

VIA University College (do zaplnenia miest)
Software Engineering
Mechanical Engineering
Supply Engineering
Civil Engineering
Materials Science

nternational Business Academy (do zaplnenia miest)

Multimedia Design and Communication

Ak ťa niektorý z odborov zaujal, vyplň čím skôr predbežnú prihlášku: https://univerzity.interstudy.sk/predbezna-prihlaska a budeme ťa obratom kontaktovať!

Viac info a referencie študentov nájdeš na:
VIA University College
International Business Academy