Personal Statement Workshop pre študentov hlásiacich sa na britské univerzity!

Ďalší dôvod, prečo sa oplatí hlásiť sa na britské univerzity cez InterStudy! Prihlás sa na náš bezplatný Personal Statement Workshop© - jediné takéto podujatie v SR - na ktorom ťa naučíme, ako napísať perfektný personal statement! Ako na to? Akých chýb sa vyvarovať? Čo robí slovenským študentom najväčšie problémy? Ako to celé napísať, aby ti neodolal ani najkritickejší admissions tutor, ktorý bude o tvojej prihláške rozhodovať? Termín workshopu je štvrtok 20. december, je potrebná registrácia!

Na Personal Statement Workshop© sa môžu prihlásiť študenti, ktorí sa hlásia na britské univerzity prostredníctvom InterStudy. Workshop bude vedený skúseným britským lektorom (native speaker).

Workshop sa uskutoční vo štvrtok 20. decembra od 15:00 do 18:00 v informačnom centre InterStudy. Účastníci budú mať príležitosť aj pre individuálnu konzultáciu s lektorom a s poradcami InterStudy.

Registrácia na workshop je prostredníctvom on-line registračného formulára.

Uzávierka pre registrácie je v utorok 18. decembra.
Aby ti  mohla byť potvrdená účasť, prihlášku so všetkými náležitosťami (s výnimkou personal statement :)) musíš mať podanú v InterStudy najneskôr do 18. decembra 2018.

Počet miest je obmedzený, ponuka preto platí do naplnenia kapacít seminára. Všetkým záujemcom odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. First come, first served! :)