Bratislava: 02-5262 2611
Košice: 0902 991 102

Aktuality a novinky
Personal Statement Workshop pre študentov hlásiacich sa na britské univerzity!

Personal Statement Workshop pre študentov hlásiacich sa na britské univerzity!

Ďalší dôvod, prečo sa oplatí hlásiť sa na britské univerzity cez InterStudy! Prihlás sa na náš bezplatný Personal Statement Workshop© - jediné takéto podujatie v SR - na ktorom ťa naučíme, ako napísať perfektný personal statement! Ako na to? Akých chýb sa vyvarovať? Čo robí slovenským študentom najväčšie problémy? Ako to celé napísať, aby ti neodolal ani najkritickejší admissions tutor, ktorý bude o tvojej prihláške rozhodovať? Termín workshopu je štvrtok 20. december, je potrebná registrácia!

Na Personal Statement Workshop© sa môžu prihlásiť študenti, ktorí sa hlásia na britské univerzity prostredníctvom InterStudy. Workshop bude vedený skúseným britským lektorom (native speaker).

Workshop sa uskutoční vo štvrtok 20. decembra od 15:00 do 18:00 v informačnom centre InterStudy. Účastníci budú mať príležitosť aj pre individuálnu konzultáciu s lektorom a s poradcami InterStudy.

Registrácia na workshop je prostredníctvom on-line registračného formulára.

Uzávierka pre registrácie je v utorok 18. decembra.
Aby ti  mohla byť potvrdená účasť, prihlášku so všetkými náležitosťami (s výnimkou personal statement :)) musíš mať podanú v InterStudy najneskôr do 18. decembra 2018.

Počet miest je obmedzený, ponuka preto platí do naplnenia kapacít seminára. Všetkým záujemcom odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. First come, first served! :)

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Grösslingová 45
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk

Hviezdoslavova 7
042 00 Košice

Tel.: +421 902 991 102

kosice@interstudy.sk