Online prednášky o štúdiu v zahraničí - február a marec

Zvažuješ štúdium v zahraničí, no nevieš, aké máš možnosti v rôznych krajinách, aká je reálna šanca na prijatie, a koľko by to celé stálo? Na našich live prednáškach získaš dobrý prehľad a aj odpoveď na konkrétne otázky. Zúčastniť sa môžeš z pohodlia tvojho domova - stačí sa zaregistrovať.

InterStudy už 17 rokov pomáha slovenským maturantom a bakalárom, ktorí chcú pokračovať v štúdiu na vysokej škole v vzahraničí. Spolupracujeme s univerzitami vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku, Belgicku, Fínsku a Japonsku. Máme najviac partnerských univerzít, najviac skúseností a vieme ti poskytnúť najlepšiu pomoc.

Stačí sa zaregistrovať na jeden z našich webinárov (termíny dopĺňame priebežne), počkať si na link, ktorý ti príde deň - dva pred prednáškou, a potom sa už len pripojiť odkiaľkoľvek, kde sa budeš práve nachádzať.

Prehľad možností štúdia na VŠ v zahraničí (klikni na prednášku, na ktorej sa chceš zúčastniť)

Prednáška 1: 18. februára o 15:00 - registrácia ukončená
Prednáška 2: 3. marca o 15:00
Ďalšie termíny budú zverejňované priebežne.

Termíny webinárov v spolupráci s našimi partnerskými univerzitami nájdete tu.

Otázky nám môžete posielať na univerzity@interstudy.sk

Tešíme sa na vašu účasť!

Tím InterStudy