Online prednášky o štúdiu v Dánsku - 25.-29. januára

Zúčastnite sa prednášok o štúdiu v Dánsku a získajte všetky potrebné informácie o Business, Fashion a inžinierskych odboroch. Podujatie organizujeme v spolupráci s VIA University College.

Aj v novom roku pre Vás pripravujeme zaujímavé informačné podujatia. V spolupráci s VIA University College sme pre Vás pripravili sériu prednášok o štúdiu v Dánsku, kde sa dozviete všetko o štúdiu, jeho forme a neskoršom uplatnení. Aby ste získali čo najrelevantnejšie informácie, chystáme pre Vás až tri podujatia, rozdelené podľa zamerania odboru. Počas prednášok sa budete môcť virtuálne stretnúť s vyučujúcim ako aj študentmi jednotlivých odborov a opýtať sa ich na všetko, čo by ste chceli o štúdiu v Dánsku vedieť.

Podujatie je rozdelené do troch dní, podľa zamerania študijného odboru.

pondelok 25. januára 16:00    Business odbory registrácia tu
štvrtok 28. januára 16:00 Inžinierske odbory registrácia tu
piatok 29. januára 16:00  Odbory zamerané na módu registrácia tu

Tešíme sa na stretnutie v januári!