Online prednáška o štúdiu v Dánsku

Stretnite sa online s vyučujúcim z dánskej VIA University College a zistite všetko o študijných programoch, spôsobe výučby, podmienkach prijatia, či študentskom živote v Dánsku.

V spolupráci s VIA University College pre Vás pripravujeme online besedu, ktorej sa môžete zúčastniť z pohodlia Vášho domova.
Dozviete sa nielen čo, a ako môžete v Dánsku študovať, ale aj ako prebieha výučba v súčasných podmienkach. O univerzite vám porozpráva zástupca univerzity, ktorý na škole zároveň aj učí, a o tom ako sa na školu môžete prihlásiť sa dozviete priamo od nás.

Termín webináru: 27.10.2020 od 15:00

Zaregistrujte sa tu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Tím Interstudy