Bratislava: 02-5262 2611

Aktuality a novinky
Možnosť hlásiť sa na štúdium do Fínska s nástupom v septembri 2023

Ak chceš získať kvalitné fínske vysokoškolské vzdelanie, je tu posledná príležitosť prihlásiť sa na odbory International Business (online) a Smart and Sustainable Design (prezenčne) s nástupom v septembri 2023! Prihlasovacie obdobie končí 3. augusta, do tohto termínu musíme odoslať kompletnú prihlášku so všetkými dokumentmi. Kontaktu nás čo najskôr, aby sme tvoju prihlášku stihli odoslať v termíne. Viac o odboroch sa dočítaš nižšie.

Odbor International Business Ti pomôže zlepšiť si analytické a obchodné zručnosti tým, že Ťa naučí, ako čo najlepšie využiť dáta napríklad v marketingu a v manažmente obchodných informácií a poskytne Ti kariérne príležitosti v rôznych oblastiach podnikania. Či už si študent/študentka a práve si dokončil/a strednú školu, alebo zamestnanec s určitou pracovnou skúsenosťou a povinnosťami, tento študijný odbor je celý online a umožňuje Ti získať kvalitné vzdelanie z pohodlia domova a prispôsobiť si štúdium svojim záväzkom. Získaš pritom rovnako kvalitné vzdelanie a rovnakú kvalifikáciu, ako keby si študoval/a prezenčne.

Pre tých, ktorí majú záujem o kreatívne odbory, je odbor Smart and Sustainable Design ideálnou voľbou. Tento odbor kombinuje kreativitu a udržateľnosť, umožňujúc Ti preniknúť do sveta dizajnu so zameraním na inteligentné a udržateľné riešenia. Štúdium Smart and Sustainable Design sa uskutočňuje na kampuse vo Fínsku, ktorý je obklopený úchvatnou prírodou a ponúka bezpečné a príjemné prostredie, ktoré podporuje tvorivú atmosféru a osobnostný rozvoj. Tvoje vzdelávanie bude tak nielen odborné, ale aj zážitkové, pretože budeš mať príležitosť spoznať jedinečnú fínsku kultúru a všetko, čo život v tejto nádhernej krajine s vysokou životnou úrovňou ponúka.

Fínsko je krajina, kde je ochrana životného prostredia kľúčovou témou, a technológie sa neustále posúvajú vpred, preto všetky študijné odbory na univerzite HAMK kladú dôraz na udržateľnosť a inovácie. Ako študent/ka HAMK získaš zručnosti a schopnosti v oblasti udržateľného myslenia, ktoré sú nevyhnutné v súčasnom pracovnom prostredí. S projektovými úlohami, stážami a spoluprácou s priemyselnými odvetviami získaš praktické skúsenosti a rozvíjaš zručnosti, ktoré Ti pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky v budúcom zamestnaní.

Nezmeškaj túto jedinečnú príležitosť! Deadline na odoslanie kompletnej prihlášky na univerzitu je 3. augusta. Vyplň predbežnú prihlášku ešte dnes, po jej prijatí ťa budeme kontaktovať a prevedieme ťa celým prihlasovacím procesom. V prípade otázok píš na univerzity@interstudy.sk

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk