Kanada - International Year One

Najlepší spôsob, ako začať štúdium na kanadskej univerzite a zároveň sa zdokonaľovať v angličtine. Medzinárodný prvý ročník vysokoškolského štúdia špeciálne pre zahraničných študentov!

ILAC

ILAC – International Language Academy of Canada - je najväčšia a najviac oceňovaná jazyková škola v Severnej Amerike. Táto veľmi populárna jazyková škola je známa vďaka vysokej národnostnej diverzifikácii svojich študentov, ktorí pochádzajú z viac ako 80 krajín, kvalite výučby a výbornému študentskému servisu. ILAC ambasádori rozprávajú viac ako štyridsiatimi jazykmi a aj vďaka tomu sa vedia postarať o čo najlepší zážitok pre študentov počas ich štúdia na ILACu.
Študenti žijú, učia sa a spoznávajú Toronto a Vancouver, ktoré patria medzi najlepšie mestá na život podľa mnohých rebríčkov, kde učitelia a študenti vytvárajú skvelú komunitu ľudí v moderných boutique style kampusoch.

Už viac ako 22 rokov ILAC ponúka zahraničným študentom cestu ako zmeniť ich život cez zmysluplné učenie a spoznávanie kanadského spôsobu života a hodnôt. Škola taktiež zabezpečuje celkový servis vrátane samotného jazykového programu, ubytovania v rodinách alebo rezidenciách, výborného akademického programu pre študentov pokračujúcich na kanadské vysoké školy – University Pathway Programs, zaujímavé aktivity a spoznávanie Kanady vďaka mnohým výletom a dynamickej atmosfére.

ILAC-TRU International Year One

Unikátny program, v ktorom študenti zlepšujú svoju angličtinu a zároveň študujú na univerzite. Výborná kombinácia pre študentov, ktorí by chceli začať s vysokoškolským štúdiom čím skôr, avšak ich angličtina nie je dostačujúca. Začnite s angličtinou na úrovni IELTS 5.5 a dokončite celý akademický rok na univerzite za 12 mesiacov!

Študenti študujú univerzitné kurzy Thompson Rivers University (TRU) na kampuse školy ILAC Vancouver, a zároveň si zlepšujú svoju akademickú angličtinu na ďalšie vysokoškolské štúdium a ťažia z plynulého prechodu do kanadského vysokoškolského systému.

• Začnite so štúdiom na kanadskej vysokej škole rýchlejšie: s angličtinou na úrovni už od IELTS 5.5
• Získajte až 15 vysokoškolských kreditov počas štúdia na ILAC
• Vaše kredity z Thompson Rivers University budú akceptované všetkými univerzitami a vysokými školami v provincii British Columbia a väčšinou univerzít a vysokých škôl v Kanade
• Triedy s malým počtom študentom umožňujú profesorom venovať sa každému študentovi individuálne a pomôcť mu k úspechu
• Univerzitné poradenstvo ZADARMO

Podmienky prijatia:
• angličtina na úrovni IELTS 5.5
• Úspešne ukončené štúdium na strednej škole s maturitou

Študijný plán

Semester 1:
Počas prvého semestra tohto programu absolvujú študenti výučbu angličtiny pre univerzitné štúdium (English for University Purposes),  a 2 akademické predmety TRU. Celá výučba prebieha na kampuse ILAC Vancouver. Študenti, ktorí úspešne ukončia prvý semester, získajú 6 univerzitných kreditov z TRU, ktoré môžu ďalej aplikovať v nadväzujúcom štúdiu na TRU alebo akejkoľvek inej univerzite v British Columbia.

Termíny:
9.9.2019 - 27.12.2019
30.12.2019 – 17.4.2020
20.4.2020 -7.8.2020
Semester trvá 16 týždňov.

Semester 2:
Počas druhého semestra budú študenti študovať kurz English for University Purposes (ILAC) v kombinácii s 3 akademickými predmetmi TRU. Výučba prebieha na kampuse ILAC Vancouver. Študenti, ktorí úspešne ukončia druhý semester, získajú 9 kreditov z TRU, ktoré môžu ďalej aplikovať v nadväzujúcom štúdiu na TRU alebo akejkoľvek inej univerzity v British Columbia.

Termíny:
30.12.2019 – 17.4.2020
20.4.2020 – 7.8.2020
7.9.2020 – 25.12.2020
Semester trvá 16 týždňov.

Náklady na štúdium
Registračný poplatok: CAD 1 000 (približne € 695)
Školné na 2 semestre: CAD 16 000 (približne € 11.110)
Študijný materiál: CAD 1 100 (približne € 765)

Ubytovanie pre vás môže zabezpečiť škola (CAD 240/týždeň v rodine s plnou penziou).

Pre podrobné informácie kontaktujte InterStudy na 02-5262 2611 alebo info@interstudy.sk