Bratislava: 02-5262 2611

Aktuality a novinky
Holandská Hague University konečne opäť v Bratislave!

Po vyše dvojročnej pauze naša najpopulárnejšia holandská partnerská univerzita opäť v Bratislave! Pozývame Vás na prednášku o štúdiu v Haagu a neformálnu diskusiu s pracovníkom univerzity vo štvrtok 24. novebmra o 16:00. Viac info nižšie.

Milí záujemcovia o štúdium v Holandsku - študenti a rodičia, 

radi Vás pozývame na informačné podujatie Hague University of Applied Sciences, na ktorom získate podrobné informácie o možnostiach štúdia, odboroch, spôsobe výučby, ubytovaní a študentskom živote v Holandsku. 

Po prednáške pracovníka medzinárodného oddelenia univerzity bude voľná diskusia, ktorá bude príležitosťou pre vás spýtať sa na všetko, čo vás zaujíma. 

V prípade záujmu o účasť vás prosíme o registráciu online. Po registrácii dostanete informácie o mieste konania a priebehu akcie. 

Tešíme sa na stretnutie! 

Tím InterStudy
univerzity@interstudy.sk 

Naše katalógy si môžete stiahnuť v elektronickej podobe, alebo Vám ich môžeme zaslať bezplatne na Vašu poštovú adresu.
Kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom krátkeho formulára, aby sme si na stretnutie s Vami mohli vyhradiť dostatok času.
Akcie, podujatia a novinky do vášho mailboxu
Súhlásim
„Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Takisto máte právo kedykoľvek namietať proti spracúvaniu Vašich osobných údajov na účely priameho marketingu vrátane profilovania.“

Gajova 4 (5. poschodie)
811 09 Bratislava

Tel.: +421 2 5262 2611
  +421 2 5262 2612

info@interstudy.sk