Bratislava: 02-5262 2611

Holandská Hague University konečne opäť v Bratislave!

Po vyše dvojročnej pauze naša najpopulárnejšia holandská partnerská univerzita opäť v Bratislave! Pozývame Vás na prednášku o štúdiu v Haagu a neformálnu diskusiu s pracovníkom univerzity vo štvrtok 24. novebmra o 16:00. Viac info nižšie.

Milí záujemcovia o štúdium v Holandsku - študenti a rodičia,

radi Vás pozývame na informačné podujatie Hague University of Applied Sciences, na ktorom získate podrobné informácie o možnostiach štúdia, odboroch, spôsobe výučby, ubytovaní a študentskom živote v Holandsku.

Po prednáške pracovníka medzinárodného oddelenia univerzity bude voľná diskusia, ktorá bude príležitosťou pre vás spýtať sa na všetko, čo vás zaujíma.

V prípade záujmu o účasť vás prosíme o registráciu online. Po registrácii dostanete informácie o mieste konania a priebehu akcie.

Tešíme sa na stretnutie!

Tím InterStudy