Dni štúdia v Dánsku 3. - 6. december, Košice - Žilina - Bratislava

Príď na informačné podujatie o štúdiu v Dánsku, ktoré organizujeme v spolupráci s VIA University College – najväčšou dánskou inštitúciou, na ktorej už úspešne vyštudovali stovky Slovákov. Získaš prehľad o možnostiach štúdia v Dánsku, aké podmienky musíš splniť, dozvieš sa veľa užitočných informácií o študentskom živote v Dánsku, a môžeš priamo na mieste absolvovať aj skúšku z angličtiny. Pre viac detailov klikni na nadpis.

Bezplatné štúdium perspektívnych študijných odborov v angličtine, a to navyše v krajine s vysokou životnou úrovňou? Dánsko je dlhodobo jednou z najžiadanejších krajín čo sa týka vysokoškolského štúdia. InterStudy má najdlhšie skúsenosti v spolupráci s dánskymi inštitúciami: slovenským študentom pomáhame dostať sa do Dánska už 14 rokov. Napriek obmedzenému počtu miest je až 92% študentov hlásiacich sa cez InterStudy úspešne prijatých na dánske vysoké školy.

Ak zvažuješ štúdium v Dánsku, nenechaj si ujsť informačné podujatia, na ktorých sa môžeš stretnúť s vyučujúcim z VIA University College, so slovenskými študentmi či absolventmi, ako aj s poradkyňami InterStudy, ktoré Ťa budú sprevádzať celým prijímacím procesom až po Tvoj nástup na univerzitu.

Dni štúdia v Dánsku sa uskutočnia v týchto termínoch:

3. decembra od 16:00 v  Košiciach (registrácia tu)
4. decembra o 15:30 v Žiline (registrácia tu)
6. decembra od  15:00 v Bratislave (registrácia na 15:00 tu a na 17:00 tu)

VIA University College je najväčšia university college v Dánsku a patrí medzi najpokrokovejšie inštitúcie nielen v oblasti výučby, ale aj v internacionalizácii. Jej úspešní absolventi nachádzajú uplatnenie v Dánsku i vo svete.

Na podujatiach sú vítaní maturanti, rodičia, a všetci záujemcovia o štúdium v Dánsku. Miesto konania bude oznámené všetkým registrovaným záujemcom prostredníctvom e-mailu. Skontrolujte si pre istotu aj priečinok s nevyžiadanou poštou (spam).

Záujemcovia, ktorí nemajú medzinárodný certifikát potrebný pre prijatie na štúdium, môžu priamo na mieste absolvovať inštitucionálnu skúšku z anglického jazyka. Ak chceš vykonať skúšku, nezabudni označiť príslušné políčko v registračnom formulári.

Tešíme sa na stretnutie!

InterStudy - centrála                                               InterStudy Košice
Grösslingova 45                                                          Hviezdoslavova 7
811 09  Bratislava                                                         040 01  Košice