Bratislava: 02-5262 2611

Bezplatné štúdium vo Fínsku - webinár 30. marca

Ostávajú už len necelé dva mesiace do uzávierky prihlášok na vysokoškolské štúdium vo Fínsku. V spolupráci s našou partnerskou univerzitou sme pripravili webinár pre maturantov a starších študentov, na ktorom sa dozviete o podmienkach štúdia, študijných odboroch, študentskom živote a o výhodách štúdia vo Fínsku. Viac info a link na registráciu nižšie.

Webinár v spolupráci s fínskou štátnou vysokou školou HAMK University of Applied Sciences, za účasti pracovníčky univerzity a slovenských študentov, sa uskutoční v stredu 30. marca o 16:00.

Webinár je určený pre maturantov a študentov vysokých škôl. Účasť je bezplatná, v prípade záujmu sa zaregistrujte online

Univerzita tento rok zaznamenáva výrazný nárast počtu uchádzačov. Prihlášky sa spracúvajú v poradí prijatia, preto odporúčame začať na prihláške pracovať čo najskôr.
Informácie o univerzite a prehľad študijných odborov vyučovaných v angličtine nájdete tu.

Tešíme sa na stretnutie!

Tím InterStudy