Bezplatné štúdium vo Fínsku - webinár

Viete, že študovať na vysokej škole môžete aj vo Fínsku, a to dokonca zadarmo? Ak sa chcete dozvedieť o možnostiach štúdia v tejto zaujímavej európskej krajine, ktorá je navyše medinárodne známa práve pre svoje školstvo, pridajte sa na náš webinár 10. marca o 16:00!

Webinár organizujeme v spolupráci s Häme University of Applied Sciences. Budete mať príležitosť dozvedieť sa o univerzite, odboroch vyučovaných v angličtine, o tom, ako sa študuje vo Fínsku - a to aj z perspektívy slovenskej študentky.

Prihláste sa na webinár tu, a 10. marca o 16.00 sa pripoj cez link, ktorý ti od nás príde mailom.

Otázky nám môžete posielať na univerzity@interstudy.sk

Tešíme sa na vašu účasť!

Tím InterStudy