10 dôvodov, prečo sa na britské univerzity hlásiť cez InterStudy

Rozhodnutie o štúdiu v zahraničí nie je maličkosť; stojí za to informovať sa tam, kde vám najlepšie poradia a pomôžu. Ak ste sa ešte nerozhodli, tu je 10 dôvodov, prečo je InterStudy naďalej najspoľahlivejšou voľbou pre každého študenta, ktorý zvažuje štúdium vo Veľkej Británii.

1. viac ako 10 rokov spolupráce s britskými univerzitami – ako jediná agentúra na Slovensku
  2. najviac partnerských univerzít, ktoré na rozdiel od iných slovenských agentúr zastupujeme oficiálne a priamo – bez ďalšieho sprostredkovateľa (t. j. nie sme pobočkou iných východoeurópskych agentúr)
  3. bezplatné vybavenie prihlášky na partnerské univerzity a poradenstvo počas celého procesu, aj po vašom nástupe na štúdium
  4. sme tam, kde sa stretávajú univerzity: ako jediná agentúra zo strednej Európy sa zúčastňujeme na medzinárodných konferenciách a workshopoch týkajúcich sa vysokoškolského štúdia
  5. pravidelné študentské informačné podujatia, na ktoré pozývame pracovníkov britských univerzít. Najbližšie bude v marci, info čoskoro na www.univerzityEU.sk!
  6. bezplatný Personal Statement Workshop©, ktorý vám pomôže pri príprave najlepšieho motivačného listu. Pre všetkých, ktorí si u nás podáte prihlášku na ktorúkoľvek britskú univerzitu v stanovenom termíne
  7. našich super trpezlivých, ochotných a skúsených poradcov môžete navštíviť v našich kanceláriách v BratislaveKošiciach
  8. náš tím sa skladá zo skúsených profesionálov v oblasti medzinárodného vzdelávania ako aj poradcov, ktorí sami študovali na zahraničných univerzitách
  9. pomohli sme už viac ako 1 500 slovenským študentom dostať sa na britské univerzity, dokonca aj na Cambridge!
  10. sme registrované UCAS centrum – môžete sa cez nás prihlásiť na ktorúkoľvek britskú univerzitu
  11. to už bolo 10, ale je tu ešte jeden dôležitý: často nás študenti prekvapujú rôznymi (dez)informáciami, ktoré dostali v začínajúcich agentúrach. My to potom všetko trpezlivo napravíme :)

Pozrite si prehľad našich britských partnerských univerzít, vyplňte nezáväznú predbežnú prihlášku, alebo nás kontaktuje, aby sme vám mohli poradiť!

Tešíme sa na vás a dúfame, že sa aj vy zaradíte medzi našich spokojných študentov študujúcich na britských univerzitách!